Menu

I კლასი

  1. ანა ამბარდნიშვილი 
  2. ნიკოლოზ ბიბილაშვილი
  3. ელენე გვაზავა
  4. გიორგი გველესიანი
  5. ანასტასია ვაშაყმაძე
  6. საბა კილაძე
  7. ლუკა ლიპარტელიანი
  8. ნუცა ნაკაშიძე
  9. თამარ სარხოშ-საიარ ფოუმანი
  10. ემა ტამოიანი
  11. მონიკა ფიჩხაძე
  12. თეკლე ქემერტელიძე
  13. ლუკა ჩაფიძე
  14. გიორგი ჩუბინიძე
  15. მარიამ ჭეიშვილი
  16. ეკატერინე ჭუმბაძე
  17. სანდრო ჯანგულაშვილი
  18. იოანა ჯოჯუა

I კლასი

  1. ლუკა ავქოფაშვილი   
  2.  მარიამ არავიაშვილი
  3. ანა აფციაური
  4. მაქსიმე ბუკია-თათარიშვილი   
  5. ნიკოლოზ გვანცელაძე
  6. დავით გოგოლაძე
  7. ბარბარე დევნოზაშვილი
  8. სანდრო ზაალიშვილი
  9. ლუკა თევდორაშვილი
  10. ნიკოლოზ ილურიძე
  11. ანდრია-ნიკოლას კაკაბაძე
  12. ნელე ალიცე ლაიბნიც 
  13. ილია მაევსკი
  14. მარიამ მანაგაძე
  15. მათე მოწონელიძე
  16. სანდრო ფერაძე
  17. ნიკოლოზ შალიკაშვილი
  18. მარიამ თარხნიშვილი

 

 

II კლასი

  1. ანასტასია კენჭაძე
  2. გაბრიელ ვაჭარაძე
  3. სალომე ერგემლიძე
  4. დაჩი ხურცილავა
  5. საბა მარღიშვილი
  6. ჯანსუ ისკანდაროვა
  7. კახაბერ ელიზბარაშვილი
  8. ბარბარე არღუთაშვილი
  9. დავით ჯაშიაშვილი
  10. მარიამ ჩუბინიძე
  11. ლუკა სოფრომაძე
  12. კესარია შარმაზანაშვილი
  13. მურმანი ღავთაძე
  14. ბარბარე ფაცაცია
  15. ნიკოლოზ ახობაძე
  16. თათული მაგრაქველიძე
  17. დავით ჯაფარიძე

 

II კლასი

 

  1. ნიკოლოზ ხანდამაშვილი
  2. ნიკოლოზ ხუბულავა
  3. ნინო ქობალია
  4. ელისაბედ გოგიჩაშვილი
  5. ირაკლი ბაკაშვილი
  6. ამირანი იაძე
  7. საბა როგავა
  8. ნიკოლ შუმილო
  9. ჯორჯი ირემაშვილი
  10. ნიკოლოზ ნოზაძე
  11. ალექსანდრე ბერუაშვილი
  12. ჯონი ხუდოიანი
  13. დავით ჯაფარიძე
  14. ბარბარე ქიტუაშვილი
  15. საბა ძმანაშვილი

III კლასი

  1. ნიკოლოზ ზედგინიძე
  2. გიორგი გელაშვილი
  3. ბარბარე ფიროსმანაშვილი
  4. ალექსანდრე პიჯიმიანი
  5. მარიამ გოგიჩაშვილი
  6. მარიამ ჩიქობავა
  7. ლიზა ნიქაბაძე
  8. ლუკა ილურიძე
  9. გიორგი ტეტელოშვილი
  10. ზურაბ მიროტაძე
  11. მარიამ დვალიშვილი
  12. ანასტასია ფიროსმანაშვილი
  13. მიშკა ფიჩხაძე
  14. ნიცა ედიბერიძე
  15. ანასტასია ყანდაშვილი
  16. ბარბარე ქოქაშვილი
  17. ლუკა ხაჩიძე
  18. მარიამ ჭუმბაძე
  19. ნონა მეგრელიშვილი

 

III კლასი

  1. სალომე ლაცოშვილი
  2. ერეკლე აბუსერიძე
  3. დანიელ თორაძე
  4. გიორგი ქართველიშვილი
  5. ანდრია ჯოჯუა
  6. მარიამ ზარნაძე
  7. ანი პაპუკაშვილი
  8. საბა კანდელაკი
  9. ცოტნე შარიქაძე
  10. გიორგი ხუჯაძე
  11. ნიკოლოზ თიგიშვილი
  12. საბა სხირტლაძე
  13. ელენე კაცაძე
  14. ელენე მაევსკაია
  15. გიორგი სალუქვაძე
  16. ირაკლი ჩაგანავა
  17. ჯაბა ცოფურაშვილი
  18. გიორგი ბაწელაშვილი
  19. გაბრიელ რიჟამაძე

 

IV კლასი

  1. მარიამი ქვაჭრელიშვილი
  2. ნიკოლოზ გელაშვილი
  3. ილია დარსალია
  4. ნინო ჩაფიძე
  5. ნიკოლოზი ნიორაძე
  6. გიორგი ხაჭვანი
  7. გიორგი ბასარია
  8. ნინო თხლაშიძე
  9. დავით ბზეკალავა
  10. საბა ჩუბინიძე
  11. ნინო გაბროშვილი
  12. ანანო ტატიშვილი
  13. ოლეგ ჭანტურია
  14. ლუკა ყანდაშვილი
  15. გვანცა ბიბილაშვილი
  16. მარიამ ბეგაშვილი
  17. გაბრიელ სავინოვსკი

 

 

IVკლასი

  1. ელენე ბეროშვილი
  2. ანასტასია გრიგოლავა
  3. დავითი ქოთოლაშვილი
  4. დავით ეხვაია
  5. ლიზა კორძაძე
  6. გიორგი გოგუაძე
  7. სოფია თოლორდავა
  8. საბა ჩავლეიშვილი
  9. საბა კობიაშვილი
  10. ნუცა ქვლივიძე

 

V კლასი

  1. ნინო სალუქვაძე
  2. ნუცა კაკაბაძე
  3. მარიამ მურადიანი
  4. ნუცა ნიკოლეიშვილი
  5. ემირ ისმაილოვი
  6. ნუცა გოგიჩაშვილი
  7. თეკლა ლომიაშვილი
  8. გიგი მიდელაური
  9. ანაბელ ელიზბარაშვილი
  10. ანდრო ჩილაჩავა
  11. დავითი პაპაშვილი
  12. ლიზი აზარიაშვილი
  13. ქეთევან ლუაშვილი
  14. რეზი რევაზიშვილი
  15. გიორგი ინაშვილი
  16. მარიამი აბაშიძე

 

 

Vკლასი

  1. საბა აბესაძე
  2. ანა გვანცელაძე
  3. გიორგი კანდელაკი
  4. ავთანდილ მუმლაძე
  5. ნიკოლოზ პოპიაშვილი
  6. მარიამ სირბილაშვილი
  7. მარიამ ღაღანიძე
  8. ზურაბ შარაძე
  9. დავით ღაჭავა
  10. სანდრო აბჟანდაძე
  11. დავით სარქისიანი

VI კლასი

  1. რუსუდან ბიბილაშვილი
  2. ნიკოლოზ კაკულია
  3. ლიკა-მარია შუბითიძე
  4. თეონა ჯაშიაშვილი
  5. დათა ჩალაშვილი
  6. მარიამ რევაზიშვილი
  7. სალომე ბაკაშვილი
  8. ლუკა ტალიაშვილი
  9. მათე ფიროსმანაშვილი
  10. ლაშა მანასაშვილი
  11. გიორგი სიბოშვილი
  12. სანდრო კილაძე
  13. მარიტა უსტიაშვილი
  14. ბექა ბეგაშვილი
  15. ნიკა ქოქაშვილი

 

VI კლასი

  1.  დიმიტრი გიგუაშვილი
  2. ვიქტორია რიჟინაშვილი
  3. დავითი იანქოშვილი
  4. ლუკა ქიტუაშვილი
  5. გვანცა გაბროშვილი
  6. დავითი ძირკველიშვილი
  7. ანი ეხვაია
  8. სანდრო ძამაშვილი
  9. მარიამ ჭელიძე
  10. მარიამ დარახველიძე
  11. ქეთევან დავითიანი
  12. სალი დარგუაშვილი
  13. ედუარდ სარქისიანი
  14. ანა ნამგალაძე 
  15. ნია ცისკარიშვილი

 

 

VII კლასი

  1. დაჩი ფანჩვიძე
  2. დავით ვეკუა
  3. მარია კუშჩანი
  4. ნინო მარღიშვილი
  5. ნი ზაქრაძე
  6. დაჩი მელიწკაური
  7. ბარბარე ბეშკენაძე
  8. ნია ბლიაძე
  9. გიორგი გრიშიკიანი
  10. ნიკა მარქარიანი
  11. ალექსი თევზაძე
  12. გიორგი ნიკოლაშვილი
  13. ნიკოლოზ გოგიაშვილი
  14. გიორგი ვაჭარაძე
  15. ნინო ყირმელაშვილი 
  16. მეა მუმლაძე       

                                                                                       

 VII კლასი

   

  1. ნიკა წერუაშვილი
  2. ლუკა ქუმსიაშვილი
  3. საბა ღურწკაია
  4. საბა ზაალიშვილი
  5. ანა პოპოვი
  6. დავით ხარხელაური
  7. საბა გაბროშვილი
  8. ირინა ჭანტურია
  9. ლუკა ოსეფაშვილი
  10. დავით მეგრელიშვილი
  11. ლიზი ნადირაშვილი
  12. დავით ბერუაშვილი
  13. ბარბარე გაბუნია
  14. დავით მაქაცარია
  15. გვანცა გვანცელაძე

 

VIII კლასი

  1. ქეთევან იმედაშვილი
  2. სალომე კაკაურიძე
  3. საბა კიკაძე
  4. ტატო კოტორაშვილი
  5. ნიკა კრიხელი
  6. ლია მიდელაური
  7. ანა მურადიანი
  8. ალექსანდრე მხითარიანი
  9. ელენე პაპაშვილი
  10. ნიკოლოზ ფიროსმანაშვილი
  11. მარი ფიჩხაძე
  12. მარიამ ქოქიაშვილი
  13. გიორგი ნიორაძე
  14. თამარ ხაჭვანი
  15. დათა კასრელიშვილი
  16. ცოტნე კასრელიშვილი

 

VIII კლასი

  1. მარიამ მამისიმედიშვილი
  2. ნიკოლოზ კანდელაკი
  3. ნიკოლოზ გულისაშვილი
  4. თამარ გურამიშვილი
  5. ლუკა გრიგოლავა
  6. ელიზავეტა ვაჭარაძე
  7. საბა ჯოჯუა
  8. ნია ჩაჩანიძე
  9. გვანცა სეფიაშვილი
  10. დავით კობიაშვილი
  11. გიორგი წერუაშვილი
  12. ზაური ბენდიანიშვილი
  13. თათა ჩალაშვილი
  14. საბა მაისურაძე
  15. მიხეილ გრძელიშვილი
  16. გიორგი ლომიძე

 

IX კლასი

  1. მარიამ ბალახაძე
  2. ლუკა გაგნიძე
  3. ქეთი გელაშვილი
  4. ლევან ზეიკიძე
  5. ნინო მეტრეველი
  6. ელისავეტი მიხაილიდუ
  7. გიორგი ლორია
  8. უტა უსტიაშვილი
  9. ვანო ფიროსმანაშვილი
  10. გიორგი ქველაძე
  11. ელენე ჭელიძე
  12. სანდრო მაქაცარია
  13. გიორგი ყულოშვილი
  14. ანი კანდელაკი
  15. ნინო ტაბატაძე

 

IX კლასი

  1. ნა ბოჭორიშვილი
  2. ნიკოლოზ ოქრუაშვილი
  3. საბა ზაქრაძე
  4. გიორგი ზანდარაშვილი
  5. ლუკა კობეშავიძე
  6. გიორგი კოჭლამაზაშვილი
  7. ლუკა ქლიბაძე
  8. მარი თხლაშიძე
  9. ნინო პაპიაშვილი
  10. ნინოკო ჭიკაძე
  11. ალექსი მელიწკაური
  12. თორნიკე მერკვილაძე
  13. მარიამ სუარიშვილი

 

   

X კლასი

 

  1. ანასტასია გიგუაშვილი
  2. ნატალი დევდარიანი
  3. ნიკოლოზ პოპოვი
  4. ნინო ფაფიაშვილი
  5. რატი ჩიქობავა
  6. ქეთევან ქვილითაია
  7. გური ებრალიძე
  8. ეკატერინე გოგუაძე
  9. მარიამ გოგებაშვილი
  10. ანა ამბარცუმოვი
  11. გიორგი დიღმელაშვილი
  12. გიორგი კიპაროიძე
  13. მარინა ხუდოიანი
  14. თამარ ჯაში
  15. ლუკა იზორია
  16. ნიკოლოზ სუარიშვილი
  17. ცოტნე ყაველაშვილი
  18. თამთა ხურცილავა

 

XI კლასი

  1. ლუკა ბალახაძე
  2. დავით ფალიანი
  3. ნინო გიაშვილი
  4. ელგუჯა ზაალიშვილი
  5. ბარბარე მდივანი
  6. გურამ კორძაძე
  7. გიორგი გონგაძე
  8. დავით მარანელი
  9. გიორგი ბროძელი
  10. ნიკოლოზ როგავა
  11. საბა ხარაიძე
  12. ირაკლი გოგიშვილი
  13. ნიკა ბაბაკიშვილი
  14. ზურაბი ბიჭოშვილი
  15. ნინო სამხარაძე

 

 

XII კლასი

  1. ნინო გეთიაშვილი
  2. ლეილა გოგუაძე
  3. ნიკა იმნაიშვილი
  4. გოჩა კაპანაძე
  5. შოთა ლეჟავა
  6. ქეთევან მაჭავარიანი
  7. არჩილ მეგრელიშვილი
  8. ლიზი ლორია
  9. ლევან ქარჩხაძე
  10. გიორგი მემარნიშვილი
  11. ირაკლი ჩაჩუა
  12. დეა ძამაშვილი
  13. ნიკა ხუდოიანი
  14. თინათინ წაქაძე
  15. დავითი დარახველიძე
  16. გიორგი ფაჩუაშვილი

 

XII კლასი

  1. ირაკლი  დაუშვილი
  2. კონსტანტინე კუხალაშვილი
  3. გვანცა მარღიშვილი
  4. მარიამ მელიქიშვილი
  5. ცოტნე მჩითავიშვილი
  6. დიანა მხითარიანი
  7. მარიამი ჩუგნაძე
  8. ანი ლომიძე
  9. თამარი ფანჩვიძე
  10. მარიამი ბოჭორიშვილი
  11. ირინა ხიდაშელი

 

 

მისამართი: ქ. თბილისი, ვაზისუბნის მე-2 მ/რ,  “პოლუსი”,
 
ტელეფონი: 2 75-58-02;   2 75-58-08;     2 78-33-53;      2 45-08-26;   278-45-10
 
ელ-ფოსტა:  polusi2003@gmail.com;    info@school.edu.ge